Halálos baleset.
Súlyos közlekedési baleset történt vasárnap este a Béke és a Diófa utca kereszteződésében – jelezték portálunknak szemtanúk. Elmondásuk szerint egy motoros és autó volt érintett. A Škoda Superb balra kanyarodáskor valószínűleg nem adott elsőbbséget a szemben haladó motorosnak, aminek következtében összeütköztek. Úgy tudni, hogy az autót egy 55 éves nő vezette, míg a motoron egy 44 éves férfi ült.
A baleset sajnos tragikus véget ért, a polgármester tájékoztatása szerint a motoros életét vesztette.
Halász Béla közösségi oldalán számolt be a balesetről. „Ma az esti órákban tragikus közlekedési baleset történt városunkban, amelyben egy gútai lakosunk életét vesztette. Mély megrendüléssel értesültem a történtekről. Ilyenkor nincsenek igazán vigasztaló szavak, csak a fájdalom és a csend marad. Őszinte részvétemet fejezem ki Szabi családjának, szeretteinek és mindazoknak, akik ismerték és szerették. Nyugodj békében, Szabi!”
A rendőrség az eset körülményeit vizsgálja.

Címlapkép: olvasó
